Miksone Yatırım Sitesi İle Para Kazan

Bu konu ParaParala tarafından 9 ay önce açıldı, 1120 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
ParaParala
YÖNETİCİ
Üyelik Zamanı: 12 ay önce
Konu Sayısı: 6
Yanıt Sayısı: 0
9 ay önce

Miksone yatırım sitesi 2018 yılının mayıs ayında faaliyetlerine başlayan internetten para kazandıran sistemlerden birisidir. Günümüzün en iyi ürün network sistemlerinden birisi olan Miksone, Solucan, Otomotiv, Bilişim, İnşaat&Gayrimenkul, Sigorta, Danışmanlık gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

  • Paket Alarak Kazanç Sağlayabilirsiniz : Sistemde minimum kdv dahil 295₺ ‘lik paketlerden satın alarak 1 yıl boyunca aylık düzenli kar payı alabiliyorsunuz. Bu paketlerden ne kadar çok yada ne kadar yüksek yatırım yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.
  • Tavsiye Et Para Kazan : En yaygın yöntemlerden birisi olarak birçok sitenin kullandığı bu yöntem ile para kazanmanız mümkün. Miksone yatırım sitesine sizlerin aracılığıyla katılıp yatırım yapanlardan %15 tavsiye primi kazanırsınız.
  • Ticari Yönlendirme İle Para Kazan : Şirket faaliyet göstermiş olduğu hizmet alanlarında getirdiğiniz müşterilerin yapmış olduğu sigorta işlemlerinden Miksone belli bir danışmanlık kazancı sağlar. Bu danışmanlık ve işlem ücretinden elde ettiği kazancın ise %40 ‘lık payını sizlere vermektedir.

MİKSONE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN WWW.MİKSONE.COM.TR

Miksone Para Yatırma ve Para Çekme

Sistemden paket satın almak için Banka Havalesi, EFT ve Kredi Kartı kullanabiliyorsunuz. Özellikle kredi kartı ile satışın olması elbette büyük bir avantaj. Kuveyturk, Garanti Bankası ve İş Bankası hesaplarına havale yapabilir, diğer bankalardan para transferi için EFT yöntemini kullanabilirsiniz. Sistemdeki paranızı çekmeniz için ise Banka Havalesi, EFT yöntemleri kullanılmaktadır. Miksone para çekme işlemi için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Sisteme IBAN numaranızı tanımlamanız yeterlidir. Şirket ödemeleri otomatik olarak yapmaktadır.

Her ayın 15inde ve 30unda referans prim hakedişleriniz banka hesabınıza otomatik olarak yatmış olur. Binary ve Manching kazançlarınız ise önceki ayın gün sayısına göre hesaplandıktan sonra her ayın 15 inde otomatik olarak yatmaktadır.

Miksone Güvenilir mi? Şirket Bilgileri

Birçok kişinin en fazla üzerinde durduğu konulardan birisi elbette güven konusuduru. Miksone güvenilir mi sorusuna aslında şirketin duruşu cevap veriyor. Balat Mh. Sıhhiye Cd. Ofis 4200 Sit. No:2/8 Nilüfer / BURSA adresinden faaliyetlerini sürdüren Miksone, Anonim Şirketi olarak hizmet veriyor. Binary sistemi ile ürün network yapmanıza olanak tanıyan şirket kazançlarını sizlere arz ediyor.

Miksone şikayet konularında henüz yer alacak bir hata yapmıyor. Günümüzde ciddi sıkıntılar yaşayan yatırım sistemleri sürekli Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hedef alınarak işlem yapılıyor. Miksone bu hedeflerden uzakta bir altyapı ile satış ortaklığı, ürün networkü üzerine kurulu olduğundan riski çok daha düşük. Miksone ekşi sözlüksatırlarında da tanıtıma dayalı güzel içeriklerle sunulmuş.

MİKSONE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN WWW.MİKSONE.COM.TR

ParaParala | Para Kazanmanın En Kolay Yolları https://ParaParala.com
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
İlgili Diğer Konular
freelira125x125
freekazan125x125-1
tliracoin 125x125-2
125x125 reklam alanı
125x125 reklam alanı
  • 298 Kayıtlı Üye
  • 450 Konu
  • 53 Cevap
  • Son Üye Eu9t867
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • YÖNETİCİ (2)